Го градиме и одржуваме темелот на вашиот бизнис

Промо цени на веб страни од  1 1 1  €
со вклучен хостинг и домејн за 1 година.

Што би сакале да сработиме за вас ?
- Да ја оцениме вашата веб страна ?
- Да ја поправиме сегашната ? или 
- Да ви изработиме нова веб страна ?

Помогнете ни да дознаеме повеќе за вашата сегашна веб страна и вашите потреби.

Функционална веб страница

 • Постојано се грижиме за вашата веб страница, на ист начин како за својата, за таа да биде активна и во постојана комуникација со постоечките и новите клиенти.
 • Со нашите 6 сервиси за вашата веб страна немате грижи и обврски за неа. Ваше е да го работите вашиот бизнис, а наше е да се погрижиме веб страната да Ви донесе купувачи.
 • Комбинираме техничко знаење и знаење за современ дигитален маркетинг за да имате резултати од вашата веб страна.
100%​
посветеност и лојалност

Наши сервиси за вашата веб страна

Анализа

Правиме преглед на вашата веб страна, ви даваме оценка и препораки за подобрување. Анализата е бесплатна за сите веб страни.

Подобрување

Пстојан процес кој подразбира следење и подобрување од аспект на UX/UI и брзина. 

Одржување

Следиме перформанси, надградуваме и освежуваме со нови содржини. Ова го работиме квартал по квартал, постојано.

Преработка

Ја преработуваме вашата веб страна во CMS (Wordpress или Joomla). Клучен чекор за долгорочно стабилен бенефит од вашата веб страна - помали трошоци, поголеми ефекти.

Хостирање

Ви овозможуваме хостирање на стабилни и брзи сервери, со најдобри цени на пазарот. Нашите партнери гарантираат сигурност на вашата веб страна.

Посетеност

Работиме промоции кои постојано ќе носат посетилите на вашата веб страна, преку социјални медиуми, емаил маркетинг и SEO, со фокус на конверзија во нови купувачи.

ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ
ЗА НАШИТе ПРОМОЦИИ

Секогаш испорачуваме и повеќе од договореното.
Редовно правиме промоции и подаруваме.
Проверете што е актуелно денес за вашиот бизнис.

Нашите клиенти, за нас ...


Ирена Трајановска
digital marketer

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae! erat consequat auctor eu in elit. Драгица
Здравева
Real estate Associate

Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae! erat consequat auctor eu in elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.Mauris in erat justo.Весна 
Соколовска
НЕШТО

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.Mauris in erat justo. Nullam ac urna eu felis.Sed non neque elit. Sed ut imperdiet nisi. Proin condimentum


ИЗБЕРЕТЕ... КАКВА ВЕБ СТРАНА
ПОСАКУВАТЕ ЗА СВОЈОТ БИЗНИС ?

Startup web

311 €

За мали и start-up компании, со потреба за основна промоција на брендот, производите, услугите, контакт формулар. Компании со ограничен - основен буџет за инвестиција во интернет маркетинг.

 • Веб страница на 1 јазик.
 • Стандардни страни: за нас, производи, услуги, контакт формулар, фото галерија
 • Неограничен број на фотографии,  текстови, видеа
 • Дизајн: готова подлога - избирате од 3 предложени
 • Основна SEO оптимизација
 • Платформа: Joomla или Wordpress

Дополнителни можности (доплата):
- надградба со е-продавница
- надградба со софтвер за сопствен емаил маркетинг
- додавање на дополнителни јазици
- дополнителен број на страници
- водење на профили на социјални медиуми
- креирањње на дизајн на веб страница според желба или претходно изработен дизајн

Dynamic web

511 €

За компании со план за интернет маркетинг, продажба преку интернет, email маркетинг. За оние кои имале или имаат веб страници, а не се задоволни од резултатот - страницата е непосетена, без остварени бизнис контакти. Или пак со застарен дизајн, неможност за надградба на функционалности.

 • Веб страница на 1 јазик.
 • Стандардни страни: за нас, производи, услуги, контакт формулар, фото галерија
 • Неограничен број дополнителни страници
 • Неограничен број на фотографии, текстови и видеа
 • Дизајн: готова подлога - избирате од 3 предложени
 • Интегриран софтвер за сопствен емаил маркетинг
 • Иработка на дизајн за newsletter
 • Основна SEO оптимизација
 • Платформа: Joomla или Wordpress

Дополнителни можности (доплата):
- надградба со е-продавница
- фотографирање на производи и простории на компанијата
- пишување на текстови за веб страницата
- водење на профили на социјални медиуми
- додавање на дополнителни јазици

Full web

1111 €

За секој бизнис кој е сериозен во својата намера за своја присутност на интернет, преку динамична и атрактивна веб страница, со интегрирани алатки за социјален маркетинг, email маркетинг, е-продавница.

 • Страници според претходно утврдена структура.
 • Неограничен број на страници
 • Неограничен број на фотографии, текстови и видеа
 • Неограничен број на напишани текстови 
 • Дизајн: готова подлога - избирате од 5 предложени
 • Веб страница на 2 јазици
 • Интегриран софтвер за сопствен емаил маркетинг
 • Изработка на дизајн за newsletter
 • Интегриран софтвер за е-продавница со неограничен број на категории и производи, со внесени 20 производи, поврзан со процесор за купување со картичка
 • SEO оптимизација
 • 1 месец водење на профили на социјални медиуми (Facebook, Instagram)
 • Платформа: Joomla или Wordpress

Дополнителни можности (доплата):
- изработка на оригинален графички изглед на веб страницата
- обука за ажурирање на соржините на веб страницата
- изработка и реализација на стратегија за дигитален маркетинг

НИ ВЕРУВААТ ...

© 1997 - 2019 Avizo Multimedia Center | All Rights Reserved